Kredi Kartı Bilgilerim Güvende Olacak mı?
Şirketimiz ödeme yöntemi olarak TÜBİTAK ve Sabancı Üniversitesi tarafından desteklenen Shopier alt yapısını kullanmaktadır. Bu nedenle kredi kartınız %100 güvence altındadır.

Şifremi Verecek miyim?
Hayır, Şifre ile işlem yapmıyoruz.

Takipçilerimde düşüş olur mu?
Tüm takipçiler gerçek kişiler olduğu için, paylaşımlarınıza göre bir miktar azalma ya da artma olabilir.

Düşüş Telafisi Var Mı?
Evet. Sistemimizde düşüşlerde telafi hizmetimiz vardır. Türkiye’de instagram satış siteleri arasında sadece bizde olan bu hizmetle sizlere kaliteyi sunuyoruz.

Takipçiler ne kadar sürede geri dönüş yapar?
Sizler ödemeyi yaptıktan en fazla 10 dk sonra takipçiler profiliniz açık olması durumunda gelir.

Profilim´in açık olması şart mı?
Takipçi, beğeni veya izlenme paketlerinin profilinize tanımlanması için profilinizin gizli olmaması şart.

Takipçiler yabancı mı?
Hayır gönderdiğimiz takipçiler yüzde yüz yerli ulusal takipçi olup aktif kullanıcılardan oluşmaktadır.

Sitede ki paketler dışında başka paket var mı?
Evet birbirinden farklı paketlerimiz mevcut, bunun için bizimle iletişime geçin

Instagram İzlenme Paketi Nedir ? Düşüş Olur Mu ?
Instagram izlenme paketi, videonuz için ekstra izlenme kazanmanızı sağlayan pakettir. Fiyatlarımız da gayet uygundur. Bu izlenme sayılarında asla bir düşüş olmaz. Tamamen gerçek kişiler tarafından videonuz izlenmektedir.

Size Nasıl Güvenebilirim ?
Sitemiz, tüm Türkiye tarafından bilinen ve yüksek marka değerlerine sahip şirketlerin kullandığı Shopier altyapısını kullanmaktadır. Shopier’da paranız güvendedir. Sizlere vaad edilenler yapılmadığı sürece Shopier üzerinden siparişinizi tamamen iptal edebilirsiniz. Paranız hesabınıza geri gönderilir.

Instagram Takipçi Al Ne Fayda Sağlar ?
Günümüzde en çok kullanılan sosyal ağlardan birisi Instagram, hızla yayılmaya devam ediyor. Siz de bu büyümenin bir parçası olabilmek, popülerlik kazanabilmek için instagram takipçi al diye aratmaya başlamışsınız demektir. En doğru ve güvenilir hizmeti Blue Danışmanlık olarak vermekteyiz. Instagram takipçi al ve bilinir ol !

Neden instagram takipçi satın almalıyız ?
Sitemiz instagram takipçi satın al hizmetlerinde öncü bir kuruluştur. Instagram platformunda takipçi satın almak popülaritenizi ve bilinirliğinizi arttırır. Satış profillerini güçlendirir, satış oranını arttırır. Anında instagram takipçi satın al yazarak sitemize ulaşabilir ve bizlerden kaliteli bir hizmet alabilirsiniz.

× WhatsApp Hattı